Hakkımızda

Odeks Proje Mühendislik, 2013 Yılından beri ısıtma-soğutma sistemleri,yangın tesisatları,atık su arıtma tesisleri,çelik konsultasyon yapılar,özel makina imalatları ve fabrika kurulumu gibi alanlarda hizmet verrmektedir.


Kalite Politikamız

Odeks Proje Mühendislik, Teknolojiyi yakından takip etmekte olup zamanı verimli kullanmaktadır. Bu yönde müşteri odaklı çalışmayı ve kalitenin devamlılığını sağlamak için gerekli,denetim ve kotrolleri gerçekleştirmektir.


Vizyon

İzmir’in her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek bir firma olmaktır.


Misyon

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın servis ve teslimat kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini İzmir'imizin her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.


_Başa Dön